Ізмаїльський державний гуманітарний університет , що є учасником Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні, оперуючи постановою конференції трудового колективу ІДГУ та з гідно з рішенням ученої ради університету, прийняв Кодекс академічної доброчесності.

Над створенням документу активно працювали студенти, викладачі та адміністрація університету. Обговорення правил та порядку відстежування дотримання принципів академічної доброчесності тривали декілька місяців, аби включити думки та поради усіх учасників академічного процесу та забезпечити реальну імплементацію документу.

Структура документу:

1. Загальні положень, які аргументують важливість документу та його роль у врядуванні університету, тлумачення та опису принципів академічної доброчесності;

2. Правила академічної доброчесності та етичної поведінки для студентів та працівників;

3. Політика академічної доброчесності університету. Відповідальность за порушення академічної доброчесності;

4. Комісія академічної доброчесності;

5. Заключні положення.

З повним текстом документу можна ознайомитися тут .

Ми вітаємо університет та дякуємо координаторові викладацького складу ІДГУ у Проекті Вікторові Дроздову, координаторкам студенства ІДГУ у Проекті Ользі Урсол та Анастасії Шишман за їхню активну долученість до роботи, а також ректорові ІДГУ Ярославові Кічукові за повсякденну підтримку починань та прогресивну позицію в управлінні університетом!