8-9 грудня 2017 року 150 молодих лідерів з усієї України зібрались у Києві, аби подебатувати про корупцію, її аспекти та відтінки, та вирішити для себе, які моделі поведінки використовувати у тій чи іншій ситуації корупційного ризику.

Антикорупційна інтерактивна програма ознаменувала офіційний запуск нового п’ятирічного проекту USAID «Підтримка організацій- лідерів у протидії корупції в Україні «Взаємодія!», а також висвітлила антикорупційну діяльність USAID в Україні через проекти «Долучайся!» (Програма сприяння громадській активності), DOBRE (Підтримка об’єднаних територіальних громад) та TAPAS (Підтримка відкритих даних та електронного уряду).

У п’ятницю, 8 грудня, молоді лідери взяли участь у дебатах на тему «Громадяни несуть більшу відповідальність за боротьбуз корупцією, ніж державні органи». Дебати провели відомі представники ЗМІ, експерти, громадські активісти та популярні серед молоді лідери думок. У суботу, 9 грудня, друга частина програми розпочалася з вітального слова посла США в Україні Марі Л. Йованович. Молоді лідери разом з Послом взяли участь у антикорупційному квесті, під час якого були змушені робити продуманий вибір, пов’язаний з реальними проблемами корупції, з якими вони вже стикаються чи незабаром зіткнуться у своєму повсякденному житті.

Студентські координатори SAIUP не залишилися осторонь обговорень, адже корупція у вищій освіті, на жаль, залишається серйозною проблемою, яка жодним чином не корелює з культурою академічної доброчесності, над поширенням якої працює команда.

 

Прес-реліз події доступний тут