12 квітня у Харківському національному університеті радіоелектроніки відбулась зустріч із Радником з питань преси, освіти та культури Посольства США в Україні Конрадом Тернером та координатором Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні Тарасом Тимочком.

Проект сприяння академічній доброчесності в Україні – SAIUP презентував свій план роботи для студентів, викладачів та адміністрації Харківського національного університету радіоелектроніки. Робота Проекту впродовж чотрьох наступних років дозволить охопити ціле покоління студентів-бакалаврів, починаючи з їх першого року навчання в університеті і закінчуючи отриманням дипломів бакалавра. Саме це покоління випускників повинно стати носієм нових цінностей у вищій освіті, в науці та в суспільстві загалом.

Цей візит засвідчує, що не лише 10 університетів-учасників можуть брати активну участь у впровадженні норм академічної доброчесності на кампусах. Цінності академічної культури мусять стати єдиним безумовним підґрунтям якісної вищої освіти в Україні.
———————————————————————————–
Strengthening Academic Integrity in Ukraine Project presented its work-plan for students, teachers and administration in Kharkiv National University of Radio Electronics. This visit proves than not only 10 pilot Universities can take an active part in implementing academic integrity norms on Campuses. Academic culture values should become an only unconditional background for successful higher education in Ukraine.