Минулих вихідних Проект SAIUP проводив сесію з стратегічного планування роботи та студентських проектів на 2018 рік. Студенти ділилися останніми здобутками у поширенні принципів академічної доброчесності на кампусах своїх університетів, а також підвели підсумки діяльності проекту за два роки. Випадковим чином дата зустрічі майже збіглася з датою «дня народження» SAIUP, адже 1 лютого 2016 року Проект сприяння академічній доброчесності в Україні розпочав свою роботу.

Однією із найважливіших тем до обговорення стала “академічна доброчесність для шкіл”: розробка стратегій для Проекту формування академічної доброчесності у школі (SAISS), де студенти мають відіграти ключову роль – стати своєрідними “агентами доброчесності”. «Агенти доброчесності» разом із командою SAIUP/SAISS обговорювали своє бачення співпраці зі школами. Окрім того, студентські координатори напрацьовували шляхи введення у дію компоненту програми «Студент – учневі».

Після практичної роботи на усіх чекав приємний сюрприз – мотиваційна лекція від Юлії Тичківської про важливість та роль якісної освіти у формуванні сильного громадянського суспільства. Юлія, одна із засновниць освітньої платформи “Відкритий Університет Майдану” увійшла у рейтинг лідерів Європи віком до 30 років за версією журналу Forbes у номінації “закон і політика”. Поділившись своїм багатим досвідом, ентузіазмом та власною історією успіху, вона надихнула студентів та команду SAIUP на подальшу плідну працю за розбудову сталої системи академічної доброчесності в Україні та якісної освіти. «Наш успіх, успіх нашої країни залежить від нас самих – і це велика відповідальність», – неодноразово наголосила Юлія, додавши: “Якщо ми хочемо бути на карті світу, ми мусимо мислити картою світу”.

Що ж, продовжуємо торувати шлях академічній доброчесності viribus unitis!

Photo Credit – Яна Чапайло