Американські Ради з міжнародної освіти в рамках Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP) та Проекту формування академічної доброчесності в школі (SAISS) за підтримки Посольства США в Україні та у партнерстві із Міністерством освіти і науки України, проектом «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «Взаємодія!» (SACCI) (Management Systems International, Inc., a Tetra Tech Company, USAID Contractor), компанією «Антиплагіат», Могилянською школою журналістики проводять II Відкритий всеукраїнський студентсько-учнівський конкурс соціальних відеопроектів «Чесність починається з тебе».

Цьогоріч школярі та студенти з усієї України надіслали 318 унікальних відеоробіт, присвячених питанням доброчесного навчання та протидії корупції у закладах освіти. Так, ми отримали 132 роботи учнів загальноосвітніх шкіл та 186 студентських робіт.

Результати конкурсу будуть оголошені 23 травня 2018 року.

Усі відеоролики, допущені до конкурсу, будуть завантажені на офіційний YouTube канал Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні – SAIUP.

Крім того, з 1 по 14 травня 2018 року на YouTube каналі Проекту відбуватиметься відкрите Інтернет-голосування за відеоролик-переможця глядацьких симпатій. Про початок голосування буде повідомлено 1 травня 2018 року на сайті Проекту SAIUP.