16-18 вересня 2016 року в Запорізькому національному університеті розпочався тренінг із проектного менеджменту, в якому взяли участь близько 20 учасників: студентів, викладачів, педагогів та психологів.

Тренінг був організований координатором Проекту сприяння академічній доброчесності в ЗНУ, проректором із наукової роботи Геннадієм Васильчуком, студентським координатором цього проекту Оксаною Ковтун. Провели його викладачі факультету іноземної філології: доценти кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови Світлана Запольських та Олександра Головко в рамках співробітництва ЗНУ із Британською Радою в Україні за міжнародною програмою «Активні громадяни в усьому світі» та Американською Радою за Проектом сприяння академічній доброчесності в Україні – SAIUP.

Запорізький національний університет – один із десяти вітчизняних вишів, який працює у Проекті сприяння академічній доброчесності в Україні. Він реалізується Американськими радами з міжнародної освіти в партнерстві з МОН України і за підтримки Посольства США. Основними напрямками роботи за цим проектом є мінімізація списування і плагіату, а також антикорупційна діяльність. Програма «Активні громадяни в усьому світі» орієнтована на формування лідерського потенціалу в соціальній галузі та покликана сприяти розвитку навичок міжкультурного діалогу і соціальної відповідальності як базових якостей лідера 21 століття. Ще одна її мета – створення світу, в якому люди мають можливість мирно і ефективно взаємодіяти з іншими, задля сталого розвитку своїх громад.
В спільному тренінгу від Американських Рад з міжнродної освіти та Британської Ради в Україні взяли участь одночасно 10 українських вишів. Сам захід проходить у форматі марафону- також одночасно в 10 вищих навчальних закладах.

В Запорізькому національному університеті участь в заході взяли як студенти, так і викладачі. Всіх учасників спочатку познайомили один із одним, із прикладами програм соціальної дії, які вже реалізовані, а згодом запропонували їм самим розробити проекти в різних галузях, зокрема що стосувалися б здоров’я, дозвілля, академічної доброчесності, покращення життя і навчання в університеті та інших аспектів життєдіяльності. На основі розроблених ідей будуть сформовані грантові пропозиції, які фінансуватимуться Британською та Американською Радами. Найкращі ідеї команди втілюватимуть на кампусах університету, починаючи з жовтня 2016 року.

За інформацією прес-служби ЗНУ.