У рамках Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні – SAIUP передбачається розробка університетських кодексів честів в 10 університетах-партнерах Проекту.  Наразі така робота вже розпочата з власної ініціативи активних студентів та адміністрації в Запорізькому національному університеті.

Кодекс честі університету – це документ, який містить перелік етичних правил і норм, які є обов’язковими до виконання для всіх учасників академічного процесу в університеті – студентів, викладачів, науковців. Вперше такий кодекс було прийнято ще у 1736 році в коледжі Вільяма та Мері, штат Вірджинія, США. На сьогоднішній день подібні кодекси або їх аналоги розроблені у кількох десятках вищих навчальних закладах України.

Наразі у Запорізькому національному університеті створено ініціативну групу, до якої ввійшли викладачі та студенти, щодо розробки даного документу. Презентація та обговорення кодексу честі серед адміністрації, викладачів та студентів заплановано на першу половину листопада.

Ініціативна група з розробки кодексу честів ЗНУ запрошує всіх бажаючих долучитися до роботи над документом. Подробиці та контактна інформація – на сайті ЗНУ.