Запорізький національний університет анонсував проведення дебатів на тему “Чесна освіта: міф чи реальність?”, участь в яких візьмуть представники студентів, викладачів та адміністрації університету.

Дебати щодо можливостей дотримання етичних принципів в процесі здобуття вищої освіти відбуться в рамках заходів Проекту сприяння академічної доброчесності в Україні – SAIUP, офіційним партнером якого є ЗНУ. Попередньо організатори заходу проведуть тренінги та консультації щодо правил участі і основних прийомів ведення дискусії під час дебатів. За зразок обрано формат британських парламентських дебатів, який вважається класичним способом ведення аргументованої дискусії.

Окрім обговорення цінностей вищої освіти та можливості їх дотримання на приктиці, передбачається, що всі зацікавлені сторони, які візьмуть участь в дискусіях – студенти, викладачі, представники адміністрації, спільно напрацюють майбутній Кодекс честі університету.

Представники ЗНУ наголосили на тому, що прагнуть прийняти такий Кодекс честі, який в майбутньому стане по-справжньому дієвим документом, забезпечуватиме і регулюватиме дотримання основних принципів академічної доброчесності та чесного навчання в університеті.

За матерілами porogy.zp.ua (Незалежний молодіжний портал “Пороги”)