У період із 9 по 23 лютого 2018 р., спільно із Регіональним офісом англійської мови у Києві (RELO, US Embassy in Ukraine), Проект сприяння академічній доброчесності в Україні – SAIUP зорганізував серію тренінгів «Writing with Academic Integrity: Keys to Success», присвячених академічному письму та доброчесності. Тренінги проводилися спеціалістом з англійської мови – професором Робертом Коте, PhD, Директором Програми із вдосконалення навичок письма (Writing Skills Improvement Program) при Університеті Арізона (University of Arizona).

Професор Роберт Коте провів триденні тренінги у Києві, Тернополі та Вінниці. Основою метою практичних семінарів було надання змоги представникам академічної спільноти детальніше дізнатися про принципи академічної доброчесності, інструменти їх дотримання та поширення; продемонструвати сучасні прийоми та підходи для вдосконалення навичок академічного письма англійською мовою; ознайомити із правилами цитування тощо. Учасники мали змогу попрактикуватися у написанні власних curriculum vitae, резюме, заявок на конференції та інших різновидів академічних текстів. Участь у тренінгах взяло понад 70 викладачів та аспірантів.

Окрім цього, професор Роберт Коте провів воркшоп в Американському домі у Києві, який зібрав понад 60 учасників.

Енергія та ентузіазм професора Коте створили динамічну атмосферу, завдяки якій працювалося легко та продуктивно. По завершенні тренінгу всі учасники отримали сертифікати.

Висловлюємо щиру подяку адміністраціям Києво-Могилянської Академії, Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка, Донецького національного університету ім. В. Стуса у Вінниці, які створили чудові умови для проведення тренінгу, а також усім учасникам, які активно брали участь.

Також рекомендуємо ознайомитись із нашим вебінаром та матеріалами “Академічне письмо: практичні поради” та із планом курсу “Основи академічного письма” створеними в рамках Проєкту сприяння академічній доброчесності в Україні.