Радник з питань преси, освіти та культури Конрад Тернер приїхав на Волинь у четвер, 17 березня, аби поговорити зі студентами Луцького національного технічного університету про доброченість в освітньому процесі. Американець розповідає, що студенти по всьому світу однакові, але в їх країнах різна система освіти.

Конрад Тернер ділиться враженнями, що бачить серед українських студенітв багато ідеалістів, але вистачає й скептиків. У рамках проекту SAIUP – Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні, американський посадовець їздить по університетах України з метою задати дискурс про чесність у підході до навчання: без «шпаргалок», техніки та інших нечесних методів.

Головний меседж, з яким Тернер звертається до майбутніх професіоналів України полягає у тому, що студенти повинні орієнтуватися не на економіку, яка працює зараз, а на ту, яка існуватиме через 5-7 років. І тому у майбутньому роботодавці потребуватимуть спеціалістів, які чесно і якісно підходитимуть до свого навчання і роботи у подальшому, а не навпаки. Тільки такі люди зможуть бути професіоналами і конкурентоспроможними.

Оригінал статті та відео: Громадське. Волинь