Протягом  21 лютого – 5 березня Проект сприяння академічній доброчесності в Україні – SAIUP  спільно з Регіональним офісом з вивчення англійської мови Посольства США в Україні (Regional English Language office – RELO, US Embassy) провів серію семінарів з академічного письма англійською мовою у трьох містах України: Києві, Запоріжжі та Чернівцях.

Більше 80 вчителів, 100 викладачів, науковців та аспірантів долучились до інтерактивних семінарів під керівництвом Роберта Коте, доктора  філософії з вивчення та викладання другої мови (SLAT), Університет Арізони, директора програми по вдосконаленню навичок письма (WSIP).

Сесії доктора Коте охоплювали такі питання, як уникнення плагіату при написанні наукових робіт;  дотримання академічної доброчесності; формування здорової академічної культури у студентів та учнів; стилі цитування; вдосконалення навичок викладання та письма англійською мовою; написання пропозицій на конференції, резюме, CV тощо. Крім того, лектор радо ділився своїм викладацьким досвідом,  порівнюючи кращі світові практики впровадження академічної доброчесності в навчальний процес.

Організації заходу сприяли регіональні центри Window on America Запоріжжя та Чернівців, а також Національний університет «Києво-Могилянська академія», Запорізький національний університет та Буковинський державний медичний університет.

Торік семінари подібного формату проводились Робертом Коте в Києві, Тернополі та Вінниці.

Матеріали з презентацій ви можете переглянути та завантажити в розділі «Ресурси».