Книгу “Академічна чесність як основа сталого розвитку університету” презентували в Запорізькому національному університеті її співавтор, Міжнародного фонду освітньої політики, професор Тарас Фініков та координатор Проекту сприяння академічній доброченості в Україні – SAIUP Тарас Тимочко.

Книга була видана в рамках Проекту SAIUP та має інформаційно-просвітницьку мету – з її допомогою академічна спільнота має можливість ознайомитися з формування систем забезпечення чесності академічного процесу в університетах розвинених країн з високим рівнем освіти.

Під час презентації автор Тарас Фініков, розповідаючи про створення та зміст книги, розкрив питання плагіату, використання чужих наукових відкриттів, досліджень чи дослідів, наводячи реальні приклади з життя.

Координатор Проекту SAIUP Тарас Тимочко розповів про мету впровадження Проекту та етапи його реалізації в Україні. Також присутні на заході обговорили питання втілення академічної доброчесності у Запорізькому національному університеті.

Запорізький національний університет є одним з десяти університетів України, які стали офіційними партнерами Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні SAIUP.

За матеріалами сайту ЗНУ.