У понеділок, 16 травня, радник Посольства США з питань преси, освіти та культури Конрад Тернер відвідав Ізмаїльський державний гуманітарний університет у рамках Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні (Strengthening Academic Integrity in Ukraine Project – SAIUP).

Конрад Тернер і представник Американських Рад з міжнародної освіти, асистент Проекту SAIUP Яна Чапайло зустрілися зі студентами і провели лекцію про академічну доброчесність у вищих навчальних закладах, розповіли про цілі проекту, принципи і способи його реалізації.

Лекція супроводжувалася дискусіями, в ході яких студенти змогли відкрито висловитися щодо свого бачення академічної недобропорядності в університеті та види її вияву.

Крім того, студентам випала можливість обговорити судову справу про порушення академічної доброчесності в одному з університетів США. Варто відзначити, що ця справа є справжньою, були змінені лише імена учасників процесу. Тож, присутні змогли розглянути різні боки порушення академічної добропорядності в навчальному закладі.

Після проведеної зустрічі студенти Ізмаїльського державного гуманітарного університету висловили зацікавленість у проекті і бажання брати в ньому участь.

Оригінал статті: сайт ІДГУ