Проект сприяння академічній доброчесності в Україні – SAIUP оголошує про початок відкритого інтернет-голосування за відеороликпереможець глядацьких симпатій у відкритому Всеукраїнському студентському конкурсі проектів соціальної відеореклами «Чесність починається з тебе».

Офіційний початок інтернет-голосування за відео-ролик переможець глядацьких симпатій – 10:00 за київським часом 5 грудня 2016 року. Завершення інтернет-голосування – 10:00 за київським часом 18 грудня 2016 року.

Голосування є відкритими і відбуватиметься на Youtube каналі Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні – SAIUP. Глядачі визначають відео переможця глядацьких симпатій, голосуючи ту відео роботу, яка їм найбільше сподобалася з викладених за посиланням. Переможцем стане учасник/команда учасників – авторів відео ролику соціальної реклами «Чесність починається з тебе», чия робота отримає найбільше кількість позначок «вподобано»

Ім’я переможця глядацьких симпатій у конкурсі «Чесність починається з Тебе» буде оголошено 19 грудня 2016 року на сайті Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні – SAIUP www.saiup.org.ua , а також на сторінках SAIUP у соціальних мережах Facebook та vkontakte.

Будь ласка, слідкуйте за новинами на сайті та оновленнями сторінок Проекту SAIUP у соціальних мережах!

ДОВІДКОВО: До розгляду у відкритому всеукраїнському студентському конкурсі проектів соціальної відеореклами «Чесність починається з Тебе» було подано 97 відео-робіт. З них такими, які відповідають умовам проведення, меті та завданню конкурсу, були визнані 67 конкурсних робіт. Всі учасники або команди учасників, чиї відео-роботи були допущені до участі в конкурсі, були проінформовані про це через електрону пошту, адресу якої вони вказали при реєстрації. Детальніше з положеннями про проведення Відкритого студентського конкурсу соціальної відеореклами можна ознайомитися за посиланням: http://bit.ly/2dwbSWM