Професори Університету Ферфілд, ресурсного партнеру Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні – SAIUP, прочитали лекцію студентам трьох українських ВНЗ про важливість академічної доброчесності в університеті та про етичну сторону прийняття рішень під час навчання в університеті і в подальшій професійній діяльності.

Професори Кетрін Нантц та Девід Шмідт провели в Україні близько тижня та взяли участь в низці заходів у рамках Проекту SAIUP, серед яких – тренінги із написання та впровадження університетських кодексів честі для викладачів з партнерських університетів, а також лекція-презентація на тему “Академічна доброчесність: більше ніж здається на перший погляд”. Лекція відбулася в університетах Тернополя – Тернопільському національному економічному університеті та Тернопільському державному медичному університеті, а також у Вінниці – в Донецькому національному університеті імені Василя Стуса.

Викладачі з американського університету відмітили, що проблеми, пов’язані з порушенням етичних норм під час навчання в університеті чи наукової діяльності, стосуються не лише України, сьогодні це є глобальний виклик, який стоїть перед академічними спільнотами всього світу.

Детальніше про візити до університетів – на сайтах ТНЕУ та ТДМУ