В рамках “Тижнів доброчесності”, які проходять в Інституті міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка, студенти організували зустріч з випускником свого ВиШу Олегом Дерев’янком. 

“Тижні доброчесності в ІМВ” – це університетський міні-проект, який реалізують студенти Інституту міжнародних відносин в рамках Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні – SAIUP. Зустріч з відомим alumnus є одним із запланованих заходів, покликаних зацікавити студентів в перевагах чесного навчання та підвищити студентську мотивацію до отримання якісної освіти як майбутніх фахівців на ринку праці. В Інституті міжнародних відносин випускником, який прочитав мотивуючу лекцію для студентів, став громадський і культурний діяч, колишній заступник Міністра освіти і науки України, співорганізатор “Євромайдан Університету” Олег Дерев’янко.

Пан Олег розповів студентам про виклики майбутнього та освітні тренди, які поступово змінють світ і Україну, а також дав практичні рекомендації щодо навчання, саморозвитку і отримання якісних знань. Освіта сьогодні не обмежується університетськими стінами і не завершується в них – вчитися можна і потрібно постійно, значення диплому не втратиться лише тоді, коли воно буде підкріплене реальними знаннями та навичками.


Довідково: Інститут міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка є одним з десяти університетів-партнерів Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні – SAIUP.