7 грудня 2016 року в бібліотеці Тернопільського державного медичного університету імені Горбачевського відбувся кількагодинний студентський марафон, присвячений темі навчання в університеті, ролі освіти в кар’єрі, а також професійній етиці та академічній доброчесності.

Захід, що тривав понад 8 годин – з 16:00 і до півночі, містив тематичні лекції, презентації, дебати між командами 4х ВиШів Тернополя «University Brain Battle», а також музичні паузи та кава-брейки.

Організацію взяли на себе студенти Тернопільського державного медичного університету, а учасниками стали студенти всіх тернопільських ВиШів – Тернопільського національного економічного університету, Тернопільського національного технічного університету та Тернопільського національного педагогічного університету.

Гостями-лекторами виступили Степан Хміль, Ігор Папуша, Сергій Новіков, Юлія Зелінська та Михайло Пінчак.

Захід відбувся в рамках Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP) за підтримки Американських Рад з міжнародної освіти, Посольства США в Україні та Міністерства освіти і науки України.

Організатори та партнери заходу висловлюють подяку бібліотеці ТДМУ імені І.Я.Горбачевського за сприяння в проведенні заходу.

Інформація про захід на сайті ТДМУ імені Горбачевського

Інформація на сайті Тернопільські експрес-новини