22 грудня 2016 року у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана спільно з Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти, Проектом сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP, Американські ради з міжнародної освіти) та за інформаційної підтримки сайту “Освітні тренди” відбувся Форум з академічної доброчесності.

Учасниками Форуму стали освітяни, науковці, авторитетні експерти та громадські діячі з багатьох куточків України, а також з-за кордону. У ході заходу учасники обговорили сучасний стан і перспективи розбудови доброчесної вищої освіти в Україні з позицій запобігання явищам корупції, плагіату, нарощення конструктивного діалогу і довіри між усіма стейкхолдерами вищої школи.

Форум з почесним вітальним словом відкрили Сергій ХРАПАТИЙ, обраний голова Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, та Дмитро ЛУК’ЯНЕНКО, виконувач обов’язків ректора КНЕУ. Модерували захід Анатолій КОЛОТ, проректор КНЕУ з науково-педагогічної роботи, та Володимир САЦИК, доцент кафедри політичної економії КНЕУ і засновник сайту “Освітні тренди”.

Ознайомитись із повною статтею та матеріалами форуму можна за посиланням: http://www.edu-trends.info/integrity-forum-results/

Фото: edu-trends.info