18 листопада в Сумському державному університеті відбулася зустріч відомих випускників СумДУ зі студентами в рамках циклу лекцій «Чесність в навчанні та успіх в професії».

Спікерами першої лекції стали Оксана Діденко, директор з питань роздрібного бізнесу Харківської Обласної дирекції АТ “Райффайзен Банк Аваль” (курує діяльність банку в Харківській, Полтавській та Сумській областях) та Ірина Харченко, директор муніципального спортивного клубу “Сумчанка”. Пані Оксана розповіла про особистий досвід навчання в університеті, побудову кар’єри та науково-дослідницьку роботу із написання та захисту кандидатської та докторської дисертацій. Пані Ірина розповіла про досвід навчання в університетах США та Швеції, про академічну доброчесність як важливу складову вищої освіти на Заході. Обидві спікерки наголосили на тому, що принципи чесного та самостійного навчання є надзвичайно важливими для того, щоб студенти ставали справжніми спеціалістами по закінченню університету, затребуваними на ринку праці.

Захід проведено в рамках Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні – SAIUP, який здійснюється під патронатом Американських рад з міжнародної освіти.

«Подібні зустрічі зі студентами, – зазначив координатор Проекту SAIUP у СумДУ Артем Артюхов, – потужний поштовх до осмислення того, що за стінами університету, на робочому місці, діють ті ж принципи доброчесності, як і впродовж навчання студента. Завдяки системному впровадженню принципів академічної доброчесності в освітній і науковий процес СумДУ студент «поринає» в те ж конкурентне середовище, як і під час свого майбутнього кар’єрного зростання. Такий підхід повинен сприяти успішній підготовці випускників, які будуть конкурентноспроможними на сучасному та високо вимогливому ринку праці».

За матеріалами SAIUP та СумДУ