Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна співпрацюватиме з середніми школами в регіоні та інформуватиме вчителів і учнів про академічну доброчесність та її основні принципи. 

З цією метою командою ХНУ були розроблені та підготовлені спеціальний довідник з академічної доброчесності для школярів та серія інфографіки “Зрозуміло про плагіат”, презентовані в грудні минулого року для міських відділів освіти та районних адміністрацій Харківської області.

Наразі проходять презентації у харківських школах та обговорення проблем академічної доброчесності серед освітян харківського регіону.

«Тема викликала резонанс і готовність до співпраці в напрямку становлення академічної доброчесності в школі, учні зацікавились принципами чесної праці та навчання. Доступні матеріали, довідник та інфографіку, використовуватимемо і у подальших проведеннях годин спілкування, дискусій тощо», — відзначила методист відділу освіти Ізюмської районної державної адміністрації Світлана Заїка, яка нещодавно провела засідання ради старшокласників і педагогів на тему «Академічна доброчесність як основа успіху».

 

За матеріалами прес-служби ХНУ ім.В.Н.Каразіна