Викладачі Університету Ферфілд у співпраці з Проектом SAIUP проводять тренінги та мотиваційні лекції для студентів і викладачів українських університетів на тему академічної доброчесності. Мета заходів – привернути увагу університетської спільноти до проблем академічної етики та надати практичні інструменти для організації і забезпечення системи академічної доброчесності всередині навчального закладу.

Професор Кетрін Нантц викладає економіку в американському Університеті Ферфілд (Коннектикут), а професор Девід Шмідт – прикладну етику. Водночас вони працюють над тим, щоб в стінах їхнього університету були дотримані принципи академічної доброчесності, адже без них неможливо забезпечити якість освіти, яку надає університет. Академічна доброчесність є надзвичайно інституціоналізованою в країнах з високим рівнем вищої освіти, вона формує цілу систему всередині навчального закладу, яка складається з університетського етичного кодексу (кодексу честі), встановленої процедури розгляду порушень, просвітницьких та ознайомчих заходів для студентів-першокурсників.

Впродовж 2016-2017 років викладачі Університету Ферфілд провели низку заходів для студентів і викладачів університетів у Києві, Харкові, Вінниці, Тернополі і Сумах, спрямованих на підвищення спроможності цих університетів організувати і забезпечити власну систему академічної доброчесності.

Інформацію про заходи, а також – матеріали, надані партнерами з Ферфілду, можна знайти на нашому сайті у розділах “Ресурси” та “Новини”.