Президент Університету імені Грента МакЮекна (Канада) Девід Аткінсон проведе презентацію в Києво-Могялянській академії, присвячену темі “Університети в стані кризи. Виклики перед вищою освітою Північної Америки”.

Ця презентація має на меті наголосити на тих викликах, з якими стикаються сучасні університети, шукаючи відповідь на запитання щодо своєї ролі і значення у сучасному світі, а також познайомити слухачів з новими університетськими моделями, які би відповідали потребам 21-го сторіччя. Презентація відбуватиметься англійською мовою з послідовним перекладом на українську.

Час та місце проведення: 22 травня 2017 року, 11:30, Національний університет “Києво-Могилянська академія”, корпус 1, аудиторія 1-301.

Для участі у події просимо щонайпізніше до 18 травня 2017 року зареєструватися за посиланням.

Др. Аткінсон отримав ступені магістра та доктора філософії (спеціальність – англійська мова) в Університеті Калгарі (Канада). Впродовж 15 років він викладав в Університеті Летбрідж (Канада), потому отримав призначення на посаду декана у Саскачеванському університеті (Канада).

Др. Аткінсон обіймав посади президентів Університету Брока (Сент-Катарінс, Онтаріо, Канада), Карлтонського університету (м. Оттава, Онтаріо, Канада) і Квантленського політехнічного університету (Суррей, Британська Колумбія, Канада).

Інформація з сайту www.ukma.kiev.ua