23 вересня 2016 року компанія «Майкрософт Україна» у партнерстві з Адміністрацією Президента України, Міністерством освіти і науки України та Американськими Радами з міжнародної освіти розпочинає серію тренінгів щодо впровадження систем автоматизації для вищих навчальних закладів. 

 

Захід буде цікавий та корисний керівникам IT-відділів та IT-адміністраторам вищих навчальних закладів, проректорам з інноваційної діяльності й усім керівникам ВНЗ, які прагнуть поліпшити інфраструктуру навчального закладу та впровадити систему електронного документообігу.

Впродовж  тренінгу учасники зможуть детально ознайомитись з:

  • Використанням функціоналу О365 вищими навчальними закладами;
  • Використанням функціоналу SharePoint;
  • Використанням компонентів SharePoint в Системі Електронного Документообігу;
  • Системою електронного документообігу Адміністрації  Президента України.

Повна програма заходу тут.

Місце проведення: офіс «Майкрософт Україна», Київ, вул. Жилянська 75, 4 поверх, БЦ «Євразія».

Час проведення: 23 вересня 2016 року  (09.30 – 16.00).

Реєстрація на захід: для реєстрації необхідно заповнити анкету тут до 20 вересня включно.

Вартість: захід є безкоштовним, витрати на відрядження не покриваються сторонами, що запрошують. Листи про відрядження можна буде підписати в ТОВ «Майкрософт Україна».

Технічним спеціалістам рекомендуємо мати з собою ноутбук, а також роздруковані перші 5 слайдів із презентації про Систему електронного документообігу за посиланням:http://sed.reforms.in.ua/sites/default/files/upload/03_tehnichni_aspekty_vstanovlennya_ta_nalashtuvannya_sed.pdf.

За додатковою інформацією звертайтесь до представників «Майкрософт Україна» на е-пошту edu-ua@microsoft.com або до  Іванни Антонової (спеціаліста проекту Альянс сприяння прозорому управлінню освітою в Україні) за телефоном +38 093 297 03 65 або е-поштою iantonova@americancouncils.org.ua.

Захід проводиться в рамках реалізації проекту Агентства США з міжнародного розвитку USAID: «Альянс сприяння прозорому управлінню освітою в Україні». Дізнайтесь більше тут.