18 вересня 2016 року в Луцькому національному технічному університеті завершився триденний тренінг для студентсько-викладацьких команд із формування знань та навичок щодо планування, розробки та впровадження міні-проектів з академічної доброчесності в університеті.

Тренінг проводився в межах реалізації Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні – SAIUP спільно з програмою “Активні громадяни” від Британської Ради. Викладачі та студенти факультету бізнесу ЛНТУ взяли участь також в марафоні.

Протягом марафону учасники активно освоювали три модулі програми “Активні громадяни”: «Я: ідентичність і культура», «Я і ти: Міжкультурний діалог», «Ми: Локальні і глобальні громади». У вправі «Світове кафе» обговорили важливі проблеми досягнення академічної доброчесностів Луцькому НТУ, модератори профасилітували креативні ідеї. Завершальний день містив програму вивчення модуля із планування соціальної дії.

Команди учасників обговорили майбутню співпрацю над спільними проектами, які вони подаватимуть на конкурси від Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні та програми “Активні громадяни”.

За матеріалами сайту ЛНТУ.