Проект сприяння академічній доброчесності в Україні – SAIUP оголошує реєстрацію шкіл для участі в Всеукраїнській кампанії «Академічна доброчесність у школі», що має на меті представити керівникам та вчителям закладів середньої освіти методики інтеграції освітніх компонентів з академічної доброчесності в навчальний процес та ознайомити учнів 9-11 класів із принципами доброчесності у навчанні.

Представники Проекту впродовж березня-травня – І етап та вересня-листопада – ІІ етап мають намір провести презентації напрацьованих методичних та інформаційних матеріалів, а також уроки-виховні години для школярів у закладах середньої освіти України.

Теми презентацій для педагогів:

  • Принципи академічної доброчесності як основа ефективного навчання
  • Основи академічного письма та роботи з текстом
  • Фасилітація школярів для свідомого вибору у подальшому здобутті освіти
  • Представлення матеріалів для проведення виховних годин та використання елементів з академічної доброчесності на уроках (сценарії уроків, інфографіка, соціальні відеоролики)

Теми виховних годин для школярів:

  • Що таке принципи академічної доброчесністі та чому вони важливі?
  • Види недоброчесної поведінки та як вона шкодить самим учням?
  • Знання – основний капітал для здобуття успіху в майбутньому

Якщо ви зацікавлені в проведенні подібних заходів у вашій школі та отриманні освітньо-інформаційних матеріалів, просимо заповнити реєстраційну форму: https://goo.gl/forms/KqyxyLcjFcP2mijt1

Представники Проекту SAIUP впродовж двох тижнів сконтактують з вами для подальшої координації та обговорення деталей щодо організації заходів у вашій школі.

Запити для участі в кампанії приймаються:

І етап (березень-травень 2019) до 30 квітня 2019 року

ІІ етап (вересень-листопад 2019) до 15 листопада 2019 року

Якщо у вас виникли запитання, контактуйте з асистенткою Проекту SAIUP Юлією Власенко за електронною адресою: yvlasenko@americancouncils.org.ua

 

Довідково:

Проект сприяння академічній доброчесності в Україні (Strengthening Academic Integrity in Ukraine Project — SAIUP), що має на меті застосовувати спільний досвід США і України для розробки та втілення плану заходів задля орієнтації та навчання учнів/студентів, вчителів/викладачів та адміністраторів навчальних закладів України практичної цінності і важливості академічної доброчесності, наданні ресурсів і плану дій задля їхнього тісного залучення до зміцнення академічної доброчесності в освітньому середовищі.

Місія Проекту:

Формування нової академічної культури, яка базуватиметься на довірі, чесності, прозорості, реальному навчанні, справжній науковій роботі.

Візія Проекту:

Системні зміни в українській освіті, від яких виграють всі учасники академічного процесу – студенти та учні, викладачі та вчителі, університети та школи.

Проект реалізується Американськими Радами з міжнародної освіти у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та за підтримки Посольства США в Україні. 

Детальніше про Проект: https://saiup.org.ua/pro-proekt/proekt-v-shkolah/