Як мотивувати студентів до чесного навчання? Які умови необхідно забезпечити для того, щоб студенти самі були зацікавлені в дотриманні принципів академічної доброчесності? Відповіді на ці запитання можна буде отримати на лекції доктора Дена Родкіна,  заступника віце-президента у справах студентів коледжу Санта Фе (Флорида), яка відбудеться 21 вересня 2017 року о 16:00 в Американському Домі (America House Kyiv). Тема лекції – “Академічна доброчесність як інструмент покращення якості вищої освіти”.

Коли: 21 вересня о 16.00

Де: Американський дім, вул. Пимоненка 6 (вхід лише за оригіналом паспорта особи)

Для участі зареєструйтесь за посиланням: https://goo.gl/forms/I9NOeV0xIuI5iKYB2 

Робоча мова заходу – англійська, також передбачений переклад українською.

Особливу увагу під час лекції буде приділено створенню “умов для доброчесності”, а саме –  системній роботі зі студентами: від консультацій під час навчання у коледжі до допомоги у вирішення повсякденних побутових питань.

Доктор Ден Родкін з коледжу Санта Фе, штат Флорида, має великий адміністративний досвід роботи зі студентами – очолює робочу групу, яка здійснює відбір і зарахування до коледжу, дисциплінарну приймальну комісію та комітет по роботі зі студентськими зверненнями. Також пан Родкін читає лекції з управління студентськими справами в громадських коледжах (community college) в Університеті Флориди (University of Florida).

На посаді заступника віце-президента у справах студентів коледжу Санта Фе доктор Родкін працює з 2013 року. Ця робота передбачає процес відбору і прийому студентів, проведення орієнтації для студентів-першокурсників, роботу з міжнародними студентами та виховну роботу.

Для відвідування лекції в America House Kyiv необхідно мати при собі український або закордонний паспорт.