Коли мова йде про академічну доброчесність – в ній приховано значно більше, ніж може здатися на перший погляд. Академічна доброчесність – це не лише про навчання в університеті, це річ, яка може впливати на долі людей та розвиток країн, на успішність окремих університетів або їх поступовий занепад.

Впровадження принципів академічної доброчесності в українських ВНЗ – це питання розвитку закладів, визнання дипломів цих закладів та конкурентоспроможності їх випускників. Без вирішення проблем академічної доброчесності українські університети будуть приречені на зниження якості освіти та міжнародну ізоляцію.

Дотримання принципів академічної етики не є унікальним викликом, з яким мають справу лише українські вищі навчальні заклади. Питання не у відсутності проблеми, а в ставленні до неї та ефективних шляхах вирішення. Університети США так само мають справу з явищами, які становлять загрозу для якості освіти і вже напрацювали певний досвід у їх подоланні.

Представники Університету Ферфілд (Fairfield University), професорка Кетрін Нанц і професор Девід Шмідт, поділяться досвідом успішного виходу з кризи академічної етики та ефективної підтримки принципів академічної доброчесності в стінах університету.

Коли: 2 листопада о 19.00

Де: Американський дім, вул. Пимоненка 6 (вхід лише за оригіналом паспорта особи)

Для участі зареєструйтесь за посиланням:  http://bit.ly/2gCA8wz  

Робоча мова заходу – англійська, також передбачений переклад українською.