Академічна доброчесність є невід’ємною складовою якості освіти у всьому світі. Термін “академічна доброчесність” є широко уживаним та зрозумілим в розвинених країнах з високою якістю освіти, а системи забезпечення принципів академічної доброчесності в університетах світу є детально розробленими. Як функціонують ці системи? Що таке кодекс честі? Хто і як приймає рішення у випадку порушень правил академічної доброченості? І чому незнання правил академічної доброчесності не звільняє від відповідальності за їх порушення?

Всіх бажаючих отримати відповіді на ці та інші запитання запрошуємо відвідати семінар “Академічна доброчесність: Твій шлях до успіху в освіті”. Разом ми розглянемо та надамо визначення концепції академічної доброчесності, розглянемо принципи та правила, що мають бути впроваджені в українській системі освіти задля того, щоб зробити освіту для студентів і професорсько-викладацькогоскладу прозорою і актуальною, такою, яка задовольнятиме потреби ринку праці в майбутньому.

Захід модеруватимуть представники Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні – SAIUP, що адмініструється Американськими Радами з міжнародної освіти.

Щоб приєднатися до заходу онлайн, будь ласка, перейдіть за наступним посиланням https://www.youtube.com/user/EACKyiv

Будь ласка, візьміть з собою документ, який посвідчує особу.