Раді представити вашій увазі матеріали триденного тренінгу «Writing with Integrity: Keys to Success», присвячених академічному письму та доброчесності, який проводився за підтримки SAIUP та RELO, професором Робертом Коте, Ph.D., Директором Програми із вдосконалення навичок письма (Writing Skills Improvement Program) при Університеті Арізона (University of Arizona).

Матеріали першого дня знайомлять із поняттям академічної доброчесності, стисло розповідають, що потрібно знати про хороше академічне письмо, пропонують корисні прийоми (зокрема застосування технік мозкового штурму, написання резюме, аналізу та оцінки тексту тощо), які допоможуть написати академічний текст високої якості.

У презентаціях другого дня ви знайдете інформацію про те, як уникнути плагіату під час написання академічних текстів та ознайомитеся із найпопулярнішими стилями цитування. В окремих презентаціях містяться поради стосовно написання хороших анотацій, заявок на конференції, а також застосування peer-review (взаємна перевірка) для оцінки студентських робіт.

Опрацювавши матеріали третього дня, ви отримаєте розуміння як написати хорошу статтю, огляд книги, ефективне резюме, мотиваційний лист тощо.

Презентації будуть корисними для науковців та викладачів, аспірантів та студентів. Матеріали можна використовувати як ресурси для самостійного вивчення, вдосконалення власних навичок академічного письма, підвищення рівня кваліфікації, а також викладачами на заняттях із відповідними навчальними цілями за умови правильного посилання на ресурс.