Проект сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP) радий представити до вашої уваги оновлену версію Методичних вказівок для вчителів “Виховуємо академічну доброчесність в школі” (оновлена версія) розроблених в рамках Проекту Наталією Шліхтою та Іриною Шліхтою.

Цей посібник покликаний запропонувати підходи для виховання академічної доброчесності у школі, надати деякі практичні інструменти та ідеї для роботи з учнями 1-4, 5-8 та 8-11 класів. Матеріал підготовлено на основі праць українських та міжнародних педагогів, які торкались питання доброчесності у своїй професійній чи наукові діяльності. Методичні вказівки лягли в основу створення он-лайн курсу “Академічна доброчесність для вчителів” розробленого спільно з Платформою онлайн освіти EdEra. Крім цього, в додаток до цього посібника авторки створили робочий зошит, для виконання практичних вправ у класі.

Методичні вказівки для вчителів “Виховуємо академічну доброчесність в школі”

Зошит “Виховуємо академічну доброчесність в школі”

Онлайн курс “Академічна доброчесність для вчителів”

 

Авторки:

Наталія Шліхта, кандидат історичних наук, доцент кафедри історії Національного університету “Києво-Могилянська академія”

Ірина Шліхта, кандидат історичних наук, старший науковий співробітник, Державна наукова установа “Енциклопедичне видавництво”